<<< ALTYAPI TESİSAT >>> İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur.

0539 451 07 41
su-tesisatcisi
26Haz 2018
Haz 26, 2018

Su Tesisatçısı | İstanbul Su Tesisatçısı

SU TESİSATÇISI

Su tesisatı uzmanı yada işini iyi yapan bir su tesisatçısıyla , doğru uygulamalar sayesinde sorun yaşamanıza ve sorunun giderilmesini sağlamaktadır. Su tesisatçı teknisyenlerimiz klozet tıkanıkları , lavabo tıkanıkları , küvet tıkanıkları , kombi tesisatları, petek tesisatları gibi ve benzeri alanlarda hizmet vermekteyiz.                                                                                                          Su tesisatı gün içerisinde sıkça kullandığımız alan olmaması nedeniyle zaman zaman tıkanıklık, su borularının eskimesi sebebiyle bu soruna yol açabilir. Bu tür sorunların sonucu yüklü faturalar ve evinizdeki  diğer alanlara zarar verme gibi karşılanır.

Binalardaki su tesisatı nasıl döşenmeli?

Nelere dikkat edilmeli?

Su tesisatçısına ihtiyacınız olduğunda ilk olarak su tesisatçısının yaptığa işe ve referanslarına bakılmalıdır. Çünkü su tesisatçılığı dışarıdan göründüğü kadar da kolay bir iş değildir. Eline bir boru ve anahtar alan her insan su tesisatçısı olduğu anlamına gelmez.

su-tesisatcisi

su tesisatçısı

Su tesisatçısı ustalık gerektiren bir iştir. Kısacası su ile ilgili  hangi işiniz olursa olsun profesyonel ekibimizle biz sizinle çalışmaya hazırız.İstanbul genelinde İstanbul  Avrupa yakası ve Anadolu yakasında da uzman ekibimizle 7-24 hizmet vermekteyiz.Evinizde veya çeşitli yaşam alanlarınızda, ticari mekanlarınız da ve  Binanızda su tesisatınızda su kaçağı varsa endişelenmenize gerek yok.Çünkü artık biz varız. Su tesisatınızda ki su kaçağını en kısa sürede buluyoruz ve çözümlüyoruz. Hem de eski usul yöntemlerle kırarak dökerek değil.Sizi hem zaman kaybından hem olası kötü görünümden hem de maddi açıdan rahatlığa kavuşturuyoruz. Profesyonel su tesisatçılarından oluşturduğumuz güçlü bir ekibiz. Su  tesisat, su kaçağı, tıkanıklık açma ile alakalı  tüm sorunlarınızın giderilmesinde  hızlı ve güvenilir bir şekilde  çözümlenmesinde yardımcı oluyoruz.

Su tesisatında su kaçağı belirtileri nelerdir?

Su tesisatında su kaçağı hemen hemen herkesin korkulu rüyasıdır. Temel amaç hepimizin yaşam alanlarında meydana gelebilecek su sızıntılarını önlemek olsa da bazen kontrolümüz dışında gelişen su kaçakları sorunları yaşamamıza sebep olur. Su tesisatında su kaçağı sadece bizim dairemizde meydana gelebilen bir sorun değildir. Bu yan binalardan ya da üst kattan da oluşabilen bir sorundur.

 

Bu site Google hayranı.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir