<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Petek Temizleme Servisi > Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Tuvalet Tıkanıklığı Açma - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizliği İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

26 Aralık 2016

Yorumlar

1
 Aralık 26, 2016
 1

Kameralı Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulan firmamız insanların evlerinde, iş yerlerinde yaşadıkları sıkıntıları tespit ederek teknolojinin nimetlerinden yararlanarak kusursuz hizmet sunan ve her yaptığı işin garantisi vermektedir.. Bunun içinde su kaçaklarını kısa sürede tespit edecek olan cihazları yurt dışından getirilmiştir. Cihazlar her firmada bulunmamaktadır. Son teknoloji olduğundan dolayı sayılı firmada mevcuttur. Bu firmalardan birisi de İstanbul su kaçağı bulma ekibi olarak bizleriz. 

Su kaçağı bulma personelimiz yerin 2 ile 3 metre altını görüntüleyebilen cihazlar kullanmaktadır. Cihaz kaçağın  yerini tespit ettiğinde uyarı vermekte ve ekip müdahale edebilecek durumda olmaktadır. Onarım ise kaçak olan yerin tespit edildiği bölgede küçük bir yerin kırılması ile mümkün olmaktadır. Kırılmadan onarım yapılamamaktadır. Her yeri kırıp dökmektense küçük bir yerin kırılması en uygun seçimdir. Günümüzde bu teknoloji varken yararlanılmaması maddi kayıplara neden olabilir. Ne zaman sorununuz olursa ekibe ulaşabilecek olmanız ve çalışmalarımıza vermiş olduğumuz garanti sistemi sizi eninde sonunda bize getirecektir.

Altyapı Tesisat olarak 2008 ten bu yana kendimizi müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şartlarına adapte etmiş bulunmaktayız. İstanbul su kaçağı bulan firmamız ile tanışmadıysanız. Altyapı Tesisat günün her saati sizlerden gelecek telefonları beklemektedir.
Kameralı su kaçağı bulan firma, su kaçağı bulan firma, kameralı su tesisatçısı, istanbul su tesisatçısı.

 

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

One response on “Su Kaçağı Bulma

  1. Fırat Çorum dedi ki:

    Uğur Bey teşekkürler. 1 haftadır kova kova su ile boğuşuyorduk. Bizi büyük dertten kurtardınız.

    Rating: 5.0/5. From 4 votes.
    Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir